Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


... forum is a part of linds-rock.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Lindsay Lohan: Mým vzorem je Marilyn Monroe!

Goto down 
AutorZpráva
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

Lindsay Lohan: Mým vzorem je Marilyn Monroe! Empty
PříspěvekPředmět: Lindsay Lohan: Mým vzorem je Marilyn Monroe!   Lindsay Lohan: Mým vzorem je Marilyn Monroe! Icon_minitimeMon Apr 02, 2007 7:10 pm

Mladičká americká herečka Lindsay Lohan (20) je známá díky svým nesčetným románkům se slavnými muži, kladnému vztahu k alkoholu a rivalitě vůči své někdejší kamarádce Paris Hilton.

Bohužel se trošku zapomíná, že je Lindsay Lohan označována za nejlepší herecký talent posledního desetiletí.

Neustále se o tobě dočítáme, že ses bavila na nějakém večírku. Jak se ty na to díváš?
„Nenávidím, když o mně lidé takhle mluví. Myslí si, že si nějak sama ubližuju. I kdyby to tak bylo, tak je to jen moje věc.“

Máš pocit, že je na tebe upřená až příliš velká pozornost?
„Lidé vždycky slyší to, co chtějí slyšet. Když jde člověk do showbusinessu, musí mít na paměti, že se dostane pod drobnohled.“

Říkalo se, že trpíš bulimií. Je to pravda?„Nejprve mi vyčítali to, když jsem mívala plnější tvary. Pak se jim začalo zase náramně hodit, že jsem zhubla a hned si vymysleli, že trpím poruchami příjmu potravy. Je to nesmysl. Mám radost, že jsem trochu zhubla. Rozhodně ale nejsem nemocná.“


Máš nějaké tipy, jak si udržet štíhlou linii? „Jím téměř všechno, na co mám zrovna chuť, ale rozhodně s mírou. Dopřeju si dokonce i burákové máslo nebo sendvič s aspikem. Moje oblíbené jídlo je suši a prakticky všechny mořské plody, ale ujíždím i na jídle z McDonalda..“


Jsi označována za módní ikonu. Kdo tě obléká?„Mám ráda všechno od H&M po Chanella. Moc ráda mixuji různé styly. Klidně si obleču legíny za babku a zkombinuju to i s páskem za tisíc dolarů. Miluji módu a hrozně ráda se oblékám.“

Kde bereš inspiraci?„Mými vzory jsou Marilyn Monroe, Grace Kelly a moje kamarádka Kate Moss. Tyhle ženy mě nejvíce ovlivňují. Jinak už jen záleží, jakou mám zrovna náladu nebo barvu vlasů.“


Kamarádíte se hodně s Kate? Někteří tvrdí, že na tebe má špatný vliv...
„Seznámil nás společný kamarád. Jak jsem už řekla, je mým velkým vzorem. Mnohé, co o ní bylo napsáno, není pravda. Je opravdu krásná, milá a hlavně věří sama v sebe a to mně imponuje.“


Je v tvém životě přátelství hodně důležité?„Přátelé jsou pro mě něco jako rodina. Například jedna moje kamarádka, se kterou jsem vyrůstala, je nyní moje tisková mluvčí a život si bez ní nedovedu představit. U filmu ale mnoho kamarádů nemám.“


Co je pravdy no tam, že jsi prožila románek s Brucem Willisem? „S Brucem jsem spolupracovala na filmu Just My Luck a novináři náš pracovní vztah příliš nafoukli. Když jsme se společně objevili na premiéře filmu, tak z nás okamžitě udělali pár. Je to směšné. Mohl by být můj otec.“


Je lehké se během filmování zamilovat do svého hereckého kolegy?„Párkrát se mi to stalo, ale teď se snažím odělit svůj osobní život od toho pracovního. Někdy je ale těžké si poručit, když je člověk zamilovaný.“

----------------------

Lindsay Lohan: Mým vzorem je Marilyn Monroe! Blendingdd1
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
 
Lindsay Lohan: Mým vzorem je Marilyn Monroe!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lindsay Lohan pod obraz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Rozhovory-
Přejdi na: