Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


... forum is a part of linds-rock.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Exkluzivní rozhovor s Lindsay Lohan: Všechno to jsou drby!

Goto down 
AutorZpráva
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

Exkluzivní rozhovor s Lindsay Lohan: Všechno to jsou drby! Empty
PříspěvekPředmět: Exkluzivní rozhovor s Lindsay Lohan: Všechno to jsou drby!   Exkluzivní rozhovor s Lindsay Lohan: Všechno to jsou drby! Icon_minitimeMon Apr 02, 2007 7:07 pm

Lindsay Lohan (20) se pomalu vymanila ze škatulky, jež nese přízvisko "herečka béčkových filmů". Její nový film Zítra nehrajeme od režiséra Roberta Altmana právě přichází do českých kin. O Lindsay se často píše v souvislosti s její účastí na divokých večírcích nebo o její údajné bulimii. V rozhovoru odhaluje, jak to všechno bylo.

Lindsay, sluší ti to, ale v posledním roce jsi hodně zhubla, že?
„Ani nevím. Každý asi prochází obdobím, kdy není úplně spokojen se svou postavou. Teď se cítím daleko sebejistěji i s pár kily navíc.“

O tvém hubnutí toho bylo napsáno už mraky, ale ty jsi vždy vyvrátila tvrzení, že bys měla bulimii. Jak to tedy je?„Jak jsem již řekla, měla jsem období nespokojenosti se svým tělem. Hodně jsem zhubla, když jsem byla v nemocnici s alergií, a pak jsem si tu váhu prostě jen udržovala. Možná že to někdy vypadalo, že jsem až nezdravě hubená, ale mně to tak nepřišlo. Lidé občas přehánějí.“

Takže teď se stravuješ normálně?„Ano, jím pravidelně běžné jídlo. Miluju McDonald's a sushi. Sushi je teď moje nejoblíbenější jídlo.“

Cítíš se s ženštějšími křivkami lépe?„Samozřejmě! Aby žena byla sexy, musí mít přece nějaká prsa a zadek. Každému bych přála, aby své tělo měl rád takové, jaké je. Anebo začal jíst zdravěji a cvičit. Žádné drastické diety nebo operace.“

Bylo to těžké, když média neustále psalao tvé váze?„Hrozně mě to rozčilovalo, že to lidi tak přehnaně řešili. Mám dvanáctiletou sestru a spolužáci se jí na to pořád ptali a dělali si z ní kvůli tomu legraci. Pořád mi volala a plakala do telefonu.“


Jak se staráš o své zdraví?
„Snažím se a myslím, že se mi to i daří. Beru vitaminy, potravní doplňky s hořčíkem a železem... Skoro každý den běhám a piju litry vody denně.“

To je skvělá prevence kocoviny, čímž se dostáváme k tvému bujarému nočnímu životu...
„Nesnáším to slovní spojení!“


Proč tě to tak rozčílilo?

„Ráda se bavím s přáteli, když mám volno, jako ostatní v mém věku. Ale občas dostávám závrať, když si o sobě čtu v bulváru.“

Bylo zajímavé vidět tě s Kate Moss, jak dlouho se znáte?
„Seznámil nás společný známý. Vždy jsem obdivovala její cit pro módu. Co ji znám osobně, vážím si jí i proto, jaká je osobnost.“


A jaká je?„Je to sebevědomá, ale moc milá dívka, která ví, co chce.“


Jak je to s Paris Hilton, je pravda, že je mezi vámi válka?„Nedělala bych z toho takovou aféru. Viděly jsme se párkrát a neřekly si nic zlého. Já se kamarádím s každým.“

Hodně diplomatická odpověď. Je nějaká jiná zvěst, kterou sis o sobě přečetla a není pravda?
„Četla jsem o sobě, že mám nově udělané rty, ale je to hloupost. Používám jen hodně balzámu na rty, čestné slovo, je to tak!“

Taky se psalo, že máš umělá prsa...„Jsou pravá!“


Jsi stále spojována s muži. Nedávno to byl Bruce Willis nebo režisér Brett Bratner. Můžeš nám prozradit, jak to tedy je?„Jsou ve věku mého otce! Bruce produkoval můj poslední film, a proto jsem se s ním setkala. Je fakt veselé, co si všechno lidé navymýšlejí. Nedávno mi někdo řekl: Slyšel jsem, že jsi zamilovaná do Angeliny Jolie... A já řekla: No jasně a kdo není.“ (smích)


Takže žádná rande s DiCapriem nebo Farrellem, to se totiž psalo také...„Zůstanu u toho, co mi k tomu říká máma. Kdybych chodila na rande s každým, se kterým mě lidé spojují, tak bych byla už mrtvá. Když opouštím večírek třeba ve stejnou dobu jako nějaký muž, hned vyvstanou názory, že jsem s ním spala. A taková já opravdu nejsem.“

Takže čekáš na toho pravého?„Nevím. Zamilovaná jsem byla jen jednou. Nejsem teď připravená na vztah, protože teď se mi docela slibně rozjíždí herecká kariéra a nevím, jak bych s ní skloubila plnohodnotný vztah. Soustředím se teď jen na práci.“ (sh)
(super.cz)

----------------------

Exkluzivní rozhovor s Lindsay Lohan: Všechno to jsou drby! Blendingdd1
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
 
Exkluzivní rozhovor s Lindsay Lohan: Všechno to jsou drby!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lindsay Lohan pod obraz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Rozhovory-
Přejdi na: