Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


... forum is a part of linds-rock.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Lindsay Lohan: Nemám umělá prsa!

Goto down 
AutorZpráva
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

Lindsay Lohan: Nemám umělá prsa! Empty
PříspěvekPředmět: Lindsay Lohan: Nemám umělá prsa!   Lindsay Lohan: Nemám umělá prsa! Icon_minitimeMon Apr 02, 2007 7:03 pm

(super.cz)

Lindsay Lohan: Nemám umělá prsa! 75articlevby9

Herečka Lindsay Lohan (19) nám prozradila, proč tak zbožňuje večírky, a snažila se popřít spekulace o plastice svých prsou.



Lindsay, jsi spojována s mnoha muži, jsi opravdu tak přelétavý tvor?
Je pravda, že jsem toho už hodně zažila, ale já prostě nedokážu být jiná. Zaměřuji se hlavně na svou kariéru a to je myslím ten pravý důvod, proč nežiji v monogamním svazku.


Je pro tebe těžké líbat se se svým hereckým kolegou na natáčení?
Při hraní na takové věci prostě nemyslím. Je to moje práce a dokážu, myslím, zahrát vroucí cit, i když zrovna mezi mnou a mým hereckým partnerem není to pravé jiskření.


Vypadáš poslední dobou prostě úžasně. Jak to děláš?
Je pravda, že se poslední dobou cítím skvěle a jsem spokojená se svou postavou.


Opravdu? Podle některých lidí jsi ale až příliš hubená...
Tak to si opravdu nemyslím. Mám pocit, že jsem v pořádku. Jen jednou jsem musela do nemocnice, protože jsem se přepracovala a byla jsem skutečně vystresovaná. Pohybuji se ve světle reflektorů již patnáct let a moji fanoušci mě vidí vyrůstat stejně, jako vidí rodiče vyrůstat vlastní dítě. Odbarvila jsem si vlasy na blond a až posléze jsem si uvědomila, že to byl příliš drastický zákrok. Jednoduše jsem začala jíst zdravěji a všichni z toho dělají zbytečné drama.


A jak se cítíš právě teď?
Jsem spokojená se svým tělem. Podle mě mám skvělé tvary, nejradši mám svá prsa. Snad taky proto, že na ně nesáhl žádný plastický chirurg (smích).


Jsi dívka, o které se fakticky denně píše v novinách. Řekni mi, jak se k takové velké popularitě stavíš?
Nezbývá mi moc času na to, abych četla bulvár a podobná média, a je to podle mě dobře. Když to občas udělám, musím se tomu smát. Je někdy až neuvěřitelné, co se o mně napíše. Mám mladší sestru, která ale tyhle věci čte a občas mě o tom informuje.


Jakou nejvtipnější věc jsi o sobě přečetla?
Nejvíc mě pobavilo, když o mně napsali, že mám silikony. To bylo opravdu komické.


Jsi známá jako dívka, která miluje party. Proč ti je svět večírků tak blízký?

Nevím, prostě jsem ráda se svými přáteli, miluji tanec a zábavu.


Žiješ životem hollywoodských hvězd?
To bych neřekla. Raději jezdím do New Yorku a Londýna. Tam se o mě lidé tolik nestarají a cítím se tam svobodněji.


Prý jsi velká kamarádka s topmodelkou Kate Moss...
Myslím, že je to oboustrané přátelství. Seznámil nás můj manažer Guy Oseary, který pracuje mimo jiné i pro Madonnu.


Vyměňujete si s Kate módní triky?
Jasně, skoro pořád se bavíme o módě. Probíráme ale i takové ty holčičí věci.


Co říkáš na to, že ti bude brzy dvacet a už nebudeš
-náctiletá?

Toho se hrozně bojím! (smích). Ne, dělám si legraci. Už dlouho se cítím starší, než ve skutečnosti jsem. Odmalička jsem obklopená dospělými a vždycky jsem musela být zodpovědná holka. To je prostě moje práce. (jc)


---------------------------

Lindsay Lohan: Nemám umělá prsa! Blendingdd1
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
 
Lindsay Lohan: Nemám umělá prsa!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lindsay Lohan pod obraz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Rozhovory-
Přejdi na: