Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


... forum is a part of linds-rock.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Zviřááááátko

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

Zviřááááátko Empty
PříspěvekPředmět: Zviřááááátko   Zviřááááátko Icon_minitimeSun Apr 01, 2007 8:46 pm

Obohacuje váš život nějaký domácí mazlíček?

Mnoo tak můj teda jo Smile máme dva kocouri...moratýho Maťku a černýho Mikeška Laughing Laughing Laughing ...a někdy je to s nima vážně síla!! Razz ale jsou to moji miláčkové... Very Happy cheers

------------------------

Zviřááááátko Blendingdd1
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Kath

Kath


Poeet p?íspivku : 31
Age : 31
Localisation : okolí Plzně:o)
Registration date : 07. 04. 07

Zviřááááátko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zviřááááátko   Zviřááááátko Icon_minitimeSun Apr 08, 2007 1:53 pm

já mam malýho čenýho knírače-Dennyho....můj milášek in love a pak mam ještě u dědy na zahradě zakrslýho králíčka Pipa albino
Návrat nahoru Goto down
http://www.amanda-bynes.wz.cz
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

Zviřááááátko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zviřááááátko   Zviřááááátko Icon_minitimeSun Apr 08, 2007 1:56 pm

jůůůůůů Very Happy vím že knírače mají sousedi Very Happy a králíčka zas kamarádka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Bellzi

Bellzi


Poeet p?íspivku : 36
Age : 32
Registration date : 07. 04. 07

Zviřááááátko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zviřááááátko   Zviřááááátko Icon_minitimeSun Apr 08, 2007 3:40 pm

Jám má pejska , labradora, 5 let a menuje se Honey Wink Moje lásenka pig pig Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.paramore.ic.cz
Nicky

Nicky


Poeet p?íspivku : 168
Registration date : 12. 08. 07

Zviřááááátko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zviřááááátko   Zviřááááátko Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 9:02 am

Já mám pejska,boloňskýho psíka,je mu asi 13 týdnů a jmenuje se Jerry c12
Návrat nahoru Goto down
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

Zviřááááátko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zviřááááátko   Zviřááááátko Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 12:38 pm

Já kromě kocourů mám novýho přírůstka Smile .Morčátko Amálku Laughing Smile nejvíc se mi na morčatech líbí, jak hvízdaj a komunikujou Smile

PS:vždycky sem si myslela že morčata jsou takový malý, ale zjistila sem že sou velký jako zakrslý králící lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Nicky

Nicky


Poeet p?íspivku : 168
Registration date : 12. 08. 07

Zviřááááátko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zviřááááátko   Zviřááááátko Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 1:00 pm

Elle napsal:
Já kromě kocourů mám novýho přírůstka Smile .Morčátko Amálku Laughing Smile nejvíc se mi na morčatech líbí, jak hvízdaj a komunikujou Smile

PS:vždycky sem si myslela že morčata jsou takový malý, ale zjistila sem že sou velký jako zakrslý králící lol!
Já jsem taky měla morčátko,Sněženku,jenže mi po třech měsících umřela Sad Ona měla asi vrozenou vadu protože nedávno jsme se byli podívat zase na morčátka od toho samého pána (náš známej) a byli o hodně věčí než Sňéža a to jim bylo úplně stejně jako jí v tý době Sad Ale oni jsou takový společenský,a strašně dobře si je ochočíš Wink Taky je mám ráda I love you
Návrat nahoru Goto down
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

Zviřááááátko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zviřááááátko   Zviřááááátko Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 1:13 pm

Nicky napsal:
Elle napsal:
Já kromě kocourů mám novýho přírůstka Smile .Morčátko Amálku Laughing Smile nejvíc se mi na morčatech líbí, jak hvízdaj a komunikujou Smile

PS:vždycky sem si myslela že morčata jsou takový malý, ale zjistila sem že sou velký jako zakrslý králící lol!
Já jsem taky měla morčátko,Sněženku,jenže mi po třech měsících umřela Sad Ona měla asi vrozenou vadu protože nedávno jsme se byli podívat zase na morčátka od toho samého pána (náš známej) a byli o hodně věčí než Sňéža a to jim bylo úplně stejně jako jí v tý době Sad Ale oni jsou takový společenský,a strašně dobře si je ochočíš Wink Taky je mám ráda I love you

To já měla předtím černýho králíčka s ušima dolůů c12 Jonáška lol! ale po necelym tydnu umrel..protoze kdyz sme ho pousteli(jenom po doba samozrejme) tak sme ho pak nemohli najít a kocour ho málem zaškrtil a asi mu něco skříp a pak chudák po dvou dnech ochrnul a pak umrell beee
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Nicky

Nicky


Poeet p?íspivku : 168
Registration date : 12. 08. 07

Zviřááááátko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zviřááááátko   Zviřááááátko Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 1:19 pm

Elle napsal:
Nicky napsal:
Elle napsal:
Já kromě kocourů mám novýho přírůstka Smile .Morčátko Amálku Laughing Smile nejvíc se mi na morčatech líbí, jak hvízdaj a komunikujou Smile

PS:vždycky sem si myslela že morčata jsou takový malý, ale zjistila sem že sou velký jako zakrslý králící lol!
Já jsem taky měla morčátko,Sněženku,jenže mi po třech měsících umřela Sad Ona měla asi vrozenou vadu protože nedávno jsme se byli podívat zase na morčátka od toho samého pána (náš známej) a byli o hodně věčí než Sňéža a to jim bylo úplně stejně jako jí v tý době Sad Ale oni jsou takový společenský,a strašně dobře si je ochočíš Wink Taky je mám ráda I love you

To já měla předtím černýho králíčka s ušima dolůů c12 Jonáška lol! ale po necelym tydnu umrel..protoze kdyz sme ho pousteli(jenom po doba samozrejme) tak sme ho pak nemohli najít a kocour ho málem zaškrtil a asi mu něco skříp a pak chudák po dvou dnech ochrnul a pak umrel beee
Bože můj beee
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zviřááááátko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zviřááááátko   Zviřááááátko Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zviřááááátko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní-
Přejdi na: