Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


... forum is a part of linds-rock.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 STĚHOVÁNÍ - MOVED !! ULINDSAY.COM

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

STĚHOVÁNÍ - MOVED !! ULINDSAY.COM Empty
PříspěvekPředmět: STĚHOVÁNÍ - MOVED !! ULINDSAY.COM   STĚHOVÁNÍ - MOVED !! ULINDSAY.COM Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 9:57 am

No takže jsem stránku přestěhovala z linds-rock.net na ulindsay.com vedlo mě k tomu to, že jsem chtěla mít konečně vlastní galerii a obrázky nemusela neustále zmenšovat.. a navíc v červnu končil hosting a tak jsem neváhala a výsledek je tu lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Ann

Ann


Poeet p?íspivku : 2
Age : 31
Registration date : 04. 04. 07

STĚHOVÁNÍ - MOVED !! ULINDSAY.COM Empty
PříspěvekPředmět: ULINDSAY <333   STĚHOVÁNÍ - MOVED !! ULINDSAY.COM Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 12:47 am

ULINDSAY.COM je můj nejoblíbenější web s tou nejlepší webmiss! Mám tě ráda Ellííí valentin
Návrat nahoru Goto down
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

STĚHOVÁNÍ - MOVED !! ULINDSAY.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: STĚHOVÁNÍ - MOVED !! ULINDSAY.COM   STĚHOVÁNÍ - MOVED !! ULINDSAY.COM Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 12:50 am

Ann napsal:
ULINDSAY.COM je můj nejoblíbenější web s tou nejlepší webmiss! Mám tě ráda Ellííí valentin

tuctuctuc JO děkuji... to samé bych řekla já.. takže.. -II- ham
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Sponsored content





STĚHOVÁNÍ - MOVED !! ULINDSAY.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: STĚHOVÁNÍ - MOVED !! ULINDSAY.COM   STĚHOVÁNÍ - MOVED !! ULINDSAY.COM Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
STĚHOVÁNÍ - MOVED !! ULINDSAY.COM
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: ULINDSAY.COM-
Přejdi na: