Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


... forum is a part of linds-rock.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Plakáty

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

Plakáty Empty
PříspěvekPředmět: Plakáty   Plakáty Icon_minitimeSat Mar 31, 2007 10:00 pm

Máš nějaký plakát s Lindsay?Ukaž!!

-----------------

Plakáty Blendingdd1
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Nicky

Nicky


Poeet p?íspivku : 168
Registration date : 12. 08. 07

Plakáty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plakáty   Plakáty Icon_minitimeSun Aug 12, 2007 9:06 pm

Já mám jako plakát tuhle fotku:
Plakáty Normal_1
A pak ještě jeden,je z nějaké akce,ale zaboha jsem to nemohla najít No A mám bohužel jen 2... plac
Návrat nahoru Goto down
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

Plakáty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plakáty   Plakáty Icon_minitimeSun Aug 12, 2007 10:49 pm

Já měla plakát 3(z toho jeden byl obrázek z yellow jak tam byla linds,jak dycky v takovýhlech časopisech bývá že na straně je portrét a pakčlánek) ale díky Anne která v Itálii zkoupila snad celý trafiky Laughing mám víc a tyhle:

Plakáty Poster1sw3

Plakáty Poster2wl9

Plakáty Saturdaynightlivedva11xl5

Plakáty Poster3ko4

Plakáty Poster4xw7

Plakáty Poster5ua5

PS:Ale taky by do časopisů mohli už konečně přestat dávat tokiáky a dát třeba linds Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Nicky

Nicky


Poeet p?íspivku : 168
Registration date : 12. 08. 07

Plakáty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plakáty   Plakáty Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 8:38 am

Týýýý jooooo,tak ty 1. tří ti závidíííííííííííííííííííííííím 72 72 72 c12 c12 c12 72 72 72 No,to by mohly,ale třeba až Lin výjde to new cédo,tak že tam něco daj eat Ale tokiáky nas.... úplně všude kde je to možný!Hlavně v Bravu,v každým čísle Brava je plakát Tokio Hotel.Nevím,co je na nich tak extra...že Bill vypadá jak holka?Sorry,ale měli by si zajít na oční... drsnak
Návrat nahoru Goto down
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

Plakáty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plakáty   Plakáty Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 12:52 pm

Nicky napsal:
Týýýý jooooo,tak ty 1. tří ti závidíííííííííííííííííííííííím 72 72 72 c12 c12 c12 72 72 72 No,to by mohly,ale třeba až Lin výjde to new cédo,tak že tam něco daj eat Ale tokiáky nas.... úplně všude kde je to možný!Hlavně v Bravu,v každým čísle Brava je plakát Tokio Hotel.Nevím,co je na nich tak extra...že Bill vypadá jak holka?Sorry,ale měli by si zajít na oční... drsnak

sranda sranda sranda
nebo když bude u nás i její nový filmy to georgia rule se tesiim a jestli nebude tka na ne vlitnu se zlobim
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Nicky

Nicky


Poeet p?íspivku : 168
Registration date : 12. 08. 07

Plakáty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plakáty   Plakáty Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 12:54 pm

Elle napsal:
Nicky napsal:
Týýýý jooooo,tak ty 1. tří ti závidíííííííííííííííííííííííím 72 72 72 c12 c12 c12 72 72 72 No,to by mohly,ale třeba až Lin výjde to new cédo,tak že tam něco daj eat Ale tokiáky nas.... úplně všude kde je to možný!Hlavně v Bravu,v každým čísle Brava je plakát Tokio Hotel.Nevím,co je na nich tak extra...že Bill vypadá jak holka?Sorry,ale měli by si zajít na oční... drsnak

sranda sranda sranda
nebo když bude u nás i její nový filmy to georgia rule se tesiim a jestli nebude tak na ne vlitnu se zlobim
Jestli to takhle bude tak ti garantuju že Bravo špatně skončí! >>> kulomet
Návrat nahoru Goto down
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

Plakáty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plakáty   Plakáty Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 1:08 pm

Nicky napsal:
Elle napsal:
Nicky napsal:
Týýýý jooooo,tak ty 1. tří ti závidíííííííííííííííííííííííím 72 72 72 c12 c12 c12 72 72 72 No,to by mohly,ale třeba až Lin výjde to new cédo,tak že tam něco daj eat Ale tokiáky nas.... úplně všude kde je to možný!Hlavně v Bravu,v každým čísle Brava je plakát Tokio Hotel.Nevím,co je na nich tak extra...že Bill vypadá jak holka?Sorry,ale měli by si zajít na oční... drsnak

sranda sranda sranda
nebo když bude u nás i její nový filmy to georgia rule se tesiim a jestli nebude tak na ne vlitnu se zlobim
Jestli to takhle bude tak ti garantuju že Bravo špatně skončí! >>> kulomet

já teda sbírám bravo girl ale přes net se dycky kouknu na obálku co maj za plakáty..furt samý pitomý us5 a th..jak já je nesnášim Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Nicky

Nicky


Poeet p?íspivku : 168
Registration date : 12. 08. 07

Plakáty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plakáty   Plakáty Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 1:10 pm

Elle napsal:
Nicky napsal:
Elle napsal:
Nicky napsal:
Týýýý jooooo,tak ty 1. tří ti závidíííííííííííííííííííííííím 72 72 72 c12 c12 c12 72 72 72 No,to by mohly,ale třeba až Lin výjde to new cédo,tak že tam něco daj eat Ale tokiáky nas.... úplně všude kde je to možný!Hlavně v Bravu,v každým čísle Brava je plakát Tokio Hotel.Nevím,co je na nich tak extra...že Bill vypadá jak holka?Sorry,ale měli by si zajít na oční... drsnak

sranda sranda sranda
nebo když bude u nás i její nový filmy to georgia rule se tesiim a jestli nebude tak na ne vlitnu se zlobim
Jestli to takhle bude tak ti garantuju že Bravo špatně skončí! >>> kulomet

já teda sbírám bravo girl ale přes net se dycky kouknu na obálku co maj za plakáty..furt samý pitomý us5 a th..jak já je nesnášim Evil or Very Mad
Já ti teďka slyšela kousek písničky od US,no a řeknu ti,pěkný slizouni lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plakáty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plakáty   Plakáty Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plakáty
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Multimedia-
Přejdi na: