Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


... forum is a part of linds-rock.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 !!! Lohanová bojuje proti alkoholismu zahradničením !!!

Goto down 
AutorZpráva
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

!!! Lohanová bojuje proti alkoholismu zahradničením !!! Empty
PříspěvekPředmět: !!! Lohanová bojuje proti alkoholismu zahradničením !!!   !!! Lohanová bojuje proti alkoholismu zahradničením !!! Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 6:46 pm

Zahradničení si vzala na pomoc v boji proti démonovi drog a alkoholu Lindsay Lohanová. Americká herečka se s ním potýká v odvykacím centru Cirque Lodge v Utahu. Jednadvacetiletá Lindsay Lohanová byla velice pyšná, když mohla své zahradnické umění nedávno předvést svému otci Michaelovi, který ji přišel navštívit. Kromě zahrady prý herečka pečuje také o tamní koně.

18.9. 2007 15:32 LOS ANGELES - "Lindsay se vzrušeně smála, když mi vyprávěla, jak teď tráví dny. Celé hodiny skládá písničky o tom, co prodělala," řekl podle agentury WENN hereččin táta.

"A pomáhá také starat se o koně. Každý den přiloží ruku k dílu a kydá hnůj, krmí je a projíždí je. Pustila se i do zahradničení a hrdě mi předvedla růže, o které pomáhá pečovat," dodal otec.

Herečka, která se objevila ve filmech Past na rodiče či Můj auťák Brouk, se podrobuje odvykací kúře poté, co ji v červenci zatkla policie za řízení v opilosti a objevila u ní také kokain.

novinky.cz
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
 
!!! Lohanová bojuje proti alkoholismu zahradničením !!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Pomluvy-
Přejdi na: