Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


... forum is a part of linds-rock.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Lindsay plánuje utéct z Hollywoodu

Goto down 
AutorZpráva
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

Lindsay plánuje utéct z Hollywoodu Empty
PříspěvekPředmět: Lindsay plánuje utéct z Hollywoodu   Lindsay plánuje utéct z Hollywoodu Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 8:45 pm

Lindsay Lohan slíbila, že zvítězí nad drogami a odstěhuje se pryč z Hollywoodu.

"Protivná sprostá holka" uzavřela slib, že změní od základů její život po té co se minulý týden viděla se svým otcem, se kterým se nestýkala přes 3 roky.

"Když jsme se konečně uviděli v tváří v tvář silně jsme se objali a nešlo zastavit pláč, který trval celé hodiny" říká Michael Lohan.

"Lindsay řekla: "Tati, udělala jsem nějaké hrozné věci a měla jsem i nehodu, ale prosímtě věř mi, už nikdy drogy brát nebudu".

"Řekla, že už nechce dál žít v Hollywoodu, je to ďábelské místo, kde se stala spousta věcí." Řekla:"Nesnáším Hollywood a nechci tu dál pracovat, potřebuju přestávku a odstěhuju se pryč".

Lohanová havarovala 24 července pod vlivem alkoholu a v autě byl nalezen také kokain.Nyní se nachází v léčebně v Utahu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
 
Lindsay plánuje utéct z Hollywoodu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lin v Hollywoodu 19.4
» Lindsay v L.A. 4. dubna
» LINDSAY HAVAROVALA
» Lindsay v Chorvatsku?
» Lindsay Lohan pod obraz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Pomluvy-
Přejdi na: