Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


... forum is a part of linds-rock.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 fergie se vyjádřila o lindsay a britney

Goto down 
AutorZpráva
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

fergie se vyjádřila o lindsay a britney Empty
PříspěvekPředmět: fergie se vyjádřila o lindsay a britney   fergie se vyjádřila o lindsay a britney Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 3:57 pm

Fergie prohlásila, že může popsat, čím si Britney Spears a Lindsay Lohan procházejí. A co 20-leté hvězdy potřebují, je více prostoru k dýchání, takže si můžou pomoct samy, říká 32-letá zpěvačka skupiny BEP. „Jsou mladé,“ řekla Fergie (Sracy Ferguson) na akci „Nast Fashion Rocks“ v New Yorku. „Když já jsem byla mladá, dělala jsem dělala taky takové hlouposti. Nechte je na pokoji. Jestli se chtějí změnit k lepšímu, musí to udělat samy.“ Lohan, 21, se nachází v rehabilitaci v Utahu, kde si prochází třetí fází léčení, které následuje zatčení minulý měsíc, kvůli kterému byla 1 den ve vězení. Lindsay prohlásila, že do závislosti na alkohol a drogy znovu upadla. Fergie, která se v léčebně léčila ze závislosti na methylalkoholu, řekla, že Spears a Lohan by měly ignoroval média a zaměřit se na svoje problémy. „Když se někdo chystá změnit, musí to sám chtít,“ řekla Fegie. „Myslím, že je to velice nespravedlivé, když se snaží pomoct si. Všichni sledujeme každý jejich den v léčebně a rozebíráme to. To není fér. Myslíte si, že v rehabku si odpočnete od neustálého tlaku, a ne že jste stresovaný každý den z přítomnosti médií atd…“
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
 
fergie se vyjádřila o lindsay a britney
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lindsay v L.A. 4. dubna
» Lindsay v Chorvatsku?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Novinky-
Přejdi na: