Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


... forum is a part of linds-rock.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 About You =)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Nicky

Nicky


Poeet p?íspivku : 168
Registration date : 12. 08. 07

About You =) Empty
PříspěvekPředmět: About You =)   About You =) Icon_minitimeSun Aug 12, 2007 7:16 pm

Tak se hezky představte! cheers

Takže,já jsem Nikča,je mi 11 Embarassed ,bydlím v Chocni;to jsou Východní čechy Wink Poslouhcám nejvíc Lindsay a Avril c12 Máme doma pejska Jerryho,rybičku a brzy budu mít morčátko c12 Mám menšího bráchu,mamku a taťku Very Happy Můj nejoblíbenější film jsou Protivný sprostý holky a zbožňuju vařenou kukuřici cheers
Tak,kdo dááál?
Návrat nahoru Goto down
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

About You =) Empty
PříspěvekPředmět: Re: About You =)   About You =) Icon_minitimeSun Aug 12, 2007 7:24 pm

No tak já jsem Míša, je mi 14 a 18.září mi bude 15 se už těším Smile .Bydlím v Hostinným v Podkrkonošší.Mám ráda punkrockovou hudbu a rock.A taky oblíkání Smile Mou nejoblíbenější barvou je černá, červená a tmavá tyrkysová.Doma máme dva kocoury a morčátko.Jídlo..asi u McDonald´s:lol!: Smile Hamburger + velký nebo střední hranolky..mňam:) Laughing .Filmy a tak psát nebudu, protože bych tu byla dlouho Embarassed a asi všechno.

Uff mám to za sebou lol! kdo další???
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Nicky

Nicky


Poeet p?íspivku : 168
Registration date : 12. 08. 07

About You =) Empty
PříspěvekPředmět: Re: About You =)   About You =) Icon_minitimeSun Aug 12, 2007 7:27 pm

Tak já ještě něco dodám: Nejvíc poslouchám punk a rock,pop můžu a hip hop nebo r'n'b snesu Wink
Moje oblíbená barva je tmavě růžová,černá,tyrkysová a khaki.
A oblíkání třeba skejtový,rockový,a tak Smile Někdy si výjdu sportovnějc ale spíš to před tím Smile
Návrat nahoru Goto down
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

About You =) Empty
PříspěvekPředmět: Re: About You =)   About You =) Icon_minitimeSun Aug 12, 2007 7:29 pm

Nicky napsal:
Tak já ještě něco dodám: Nejvíc poslouchám punk a rock,pop můžu a hip hop nebo r'n'b snesu Wink
Moje oblíbená barva je tmavě růžová,černá,tyrkysová a khaki.
A oblíkání třeba skejtový,rockový,a tak Smile Někdy si výjdu sportovnějc ale spíš to před tím Smile

Smile c12
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Misha

Misha


Poeet p?íspivku : 131
Age : 30
Localisation : Kdepak asi že?
Registration date : 02. 06. 07

About You =) Empty
PříspěvekPředmět: Re: About You =)   About You =) Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 9:53 pm

Elle napsal:
No tak já jsem Míša, je mi 14 a 18.září mi bude 15 se už těším Smile .Bydlím v Hostinným v Podkrkonošší.Mám ráda punkrockovou hudbu a rock.A taky oblíkání Smile Mou nejoblíbenější barvou je černá, červená a tmavá tyrkysová.Doma máme dva kocoury a morčátko.Jídlo..asi u McDonald´s:lol!: Smile Hamburger + velký nebo střední hranolky..mňam:) Laughing .Filmy a tak psát nebudu, protože bych tu byla dlouho Embarassed a asi všechno.

Uff mám to za sebou lol! kdo další???
Míšaa? kiss love you smile
Návrat nahoru Goto down
http://ashlee-s.ic.cz
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

About You =) Empty
PříspěvekPředmět: Re: About You =)   About You =) Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 1:34 am

MisulQa napsal:
Elle napsal:
No tak já jsem Míša, je mi 14 a 18.září mi bude 15 se už těším Smile .Bydlím v Hostinným v Podkrkonošší.Mám ráda punkrockovou hudbu a rock.A taky oblíkání Smile Mou nejoblíbenější barvou je černá, červená a tmavá tyrkysová.Doma máme dva kocoury a morčátko.Jídlo..asi u McDonald´s:lol!: Smile Hamburger + velký nebo střední hranolky..mňam:) Laughing .Filmy a tak psát nebudu, protože bych tu byla dlouho Embarassed a asi všechno.

Uff mám to za sebou lol! kdo další???
Míšaa? kiss love you smile

Jj lol! ale svý jméno totálně nesnáším lol! kulomet
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Sponsored content





About You =) Empty
PříspěvekPředmět: Re: About You =)   About You =) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
About You =)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní-
Přejdi na: