Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


... forum is a part of linds-rock.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA Empty
PříspěvekPředmět: JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA   JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA Icon_minitimeTue May 15, 2007 9:15 pm

Tak které roční období máte nejradši? Very Happy

Já teda musím říct že enjradši mám zimu a léto...pak podzim a pak až jaro(mám alergii na pyl lol! angel )
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Nicky

Nicky


Poeet p?íspivku : 168
Registration date : 12. 08. 07

JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA Empty
PříspěvekPředmět: Re: JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA   JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 8:53 am

Jej,tak to ti nezávidim love you No,já mám taky nejraděj léto a zimu.Páč v zimě,mám svátek (20. listopadu je řekněme už zima Very Happy ),narozky (13. ledna) a ještě ke všemu jsou Vánoce cheers Ale zase chodit nabalená a tak...blee help No a v létě nemusim chodit tak nabalená slunicko Ale zase můžu chcípnout vedrem... magical
Návrat nahoru Goto down
Elle
Admin
Elle


Poeet p?íspivku : 619
Age : 31
Localisation : blízko u pc :D
Registration date : 21. 03. 07

JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA Empty
PříspěvekPředmět: Re: JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA   JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 12:41 pm

Nicky napsal:
Jej,tak to ti nezávidim love you No,já mám taky nejraděj léto a zimu.Páč v zimě,mám svátek (20. listopadu je řekněme už zima Very Happy ),narozky (13. ledna) a ještě ke všemu jsou Vánoce cheers Ale zase chodit nabalená a tak...blee help No a v létě nemusim chodit tak nabalená slunicko Ale zase můžu chcípnout vedrem... magical

To jsme na tom stejně friends love you ale já mám narozky v září (18.9.1992 Smile ) a svátek v říjnu.Ale jaro a podzim moc nemusím...
Návrat nahoru Goto down
http://www.linds-rock.net
Nicky

Nicky


Poeet p?íspivku : 168
Registration date : 12. 08. 07

JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA Empty
PříspěvekPředmět: Re: JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA   JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 12:52 pm

Elle napsal:
Nicky napsal:
Jej,tak to ti nezávidim love you No,já mám taky nejraděj léto a zimu.Páč v zimě,mám svátek (20. listopadu je řekněme už zima Very Happy ),narozky (13. ledna) a ještě ke všemu jsou Vánoce cheers Ale zase chodit nabalená a tak...blee help No a v létě nemusim chodit tak nabalená slunicko Ale zase můžu chcípnout vedrem... magical

To jsme na tom stejně friends love you ale já mám narozky v září (18.9.1992 Smile ) a svátek v říjnu.Ale jaro a podzim moc nemusím...
Jaro mi nevadí ale podzim...furt prší,je hnusně a tak Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA Empty
PříspěvekPředmět: Re: JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA   JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
JARO vs. LÉTO vs. PODZIM vs. ZIMA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní-
Přejdi na: